מתאים לכם לחיות רגוע יותר? ליהנות יותר בעבודה ובבית? להיות בריאים יותר?

"החיים הם לא נמר" הוא ספר פרקטי ויישומי, והוא מיועד לאנשים שמתמודדים עם לחצים הנובעים מהעבודה, מה"בית" והחיים הפרטיים, ומהשילוב בניהם.

הספר הזה הוא ספר עבודה! מי שיעבוד איתו ברצינות ובהתמדה ישפר ויטיב את איכות חייו, ואת בריאותו הפיזית והנפשית. ולא רק זה! מי שיבחר לעבוד עם הספר הזה ישפיע לטובה גם על כל האנשים שסביבו, אלה שהוא הכי אוהב והכי חשובים לו – בני/בנות זוג, ילדים, הורים, אחים, חברים, קולגות, מנהלים… אלה שמכילים אותנו כשאנחנו בלחץ, ומושפעים יחד איתנו מההשפעות של הלחץ עלינו (תקראו את הספר, תבינו איך…).

המיקוד של הספר הוא בהתמודדות אפקטיבית עם לחץ ובפיתוח של משאבי חוסן אישיים, והוא מכיל תרגילים, שיטות, שאלות ושאלונים. שימוש בכלים שתלמדו בספר זה ושילובם בשגרת יומכם, יסייע לכם להפחית את רמות הלחץ שאתם חווים ולמנוע שחיקה, בכל תחומי חייכם.

במהלך העבודה עם הספר תלמדו הן כלים שיעזרו לכם לנהל את חוויית הלחץ האישית הסובייקטיבית שלכם, והן כלים שיסייעו לכם למפות, לאבחן ולטפל בגורמי הלחץ בחייכם. השילוב בין שני היבטים אלו יאפשר לכם לבנות ולפתח את החוסן האישי שלכם ולחיות חיים בריאים ונינוחים יותר.

פרופ' מולי להד, מומחה בינלאומי להתמודדות במצבי לחץ ומשבר:

"כבר ראינו וקראנו הרבה ספרים על לחץ, חרדה והתמודדות, אבל הספר הזה הוא לא עוד אחד, הוא בהחלט מיוחד.

ראשית, כי הוא מקיף מעגלים אישיים, משפחתיים ותעסוקתיים, הוא כתוב בלשון קולחת, ברורה ושווה לכל נפש.

והחשוב מכל הספר מלא בכלים מצוינים של הבנה, בחינה והתמודדות עם מצבי לחץ וזיהוי כוחות להתמודדות.

למרות למעלה מ-40 שנה בתחום של לחץ והתמודדות מצאתי עניין רב בספר, 

למדתי כל מיני כלים ישימים (גם למומחה בלחץ) ואני ממליץ בחום על הספר ככלי עזר אישי, משפחתי ותעסוקתי

ובעיקר בימים של לחץ דאגה ואי וודאות שהמאה ה-21 כל כך מלאה בהם."

פרופ' מולי להד, פסיכולוג רפואי מומחה, נשיא מייסד של מרכז משאבים

ועכשיו הספר במחיר מיוחד לרגל יציאתו לאור!

במקום 88 ש"ח​

היי אני ענבל,

 יועצת ארגונית בעלת 21 שנות ניסיון, מומחית בפיתוח חוסן אישי וארגוני, ניהול לחץ והתמודדות עם שחיקה. אני מרצה, מנחה ומייעצת בארגונים ובחברות, מלווה אנשים בתהליכים פרטיים, כותבת וחוקרת.

יש לי BA בפסיכולוגיה (אונ' חיפה), ו-MA בניהול והתנהגות ארגונית  (אונ' תל אביב). למדתי Coaching במוסד מוביל באנגליה, ופסיכולוגיה בודהיסטית ומיידנפולנס במרכז פסיכו-דהרמה.  

העניין שלי בחוסן, לחץ ושחיקה התחיל כמובן מתוך החיים האישיים שלי. חיפשתי כלים לעצמי לצאת מסיר הלחץ שמאפיין את החיים בישראל, ואת הג'אגלינג הזה שבין העבודה, המשפחה והצרכים האישיים שלי. 

במקביל, הרגשתי שהנושא של לחץ ושחיקה עולה בכל תהליך ארגוני שאני מלווה, ושאין לנו כלים אפקטיביים שיוכלו באמת לסייע לאנשים ולארגונים להתמודד עם הנושאים האלה. 

לכן, ב-2013, נסעתי ללונדון, ל-Center For Stress Management בהובלתו של פרופ' סטיבן פלמר, מומחה יידוע בתחום, והוסמכתי ב-Stress Management.
לאחר מכן למדתי קורס בנושא מיומנויות חוסן ב-Positive Psychology Center באונ' PEN (פרופ' מרטין זליגמן). 

בשמונה השנים האחרונות הנחיתי והרצאתי מאות סדנאות והרצאות לאלפי אנשים בארגונים ובחברות. החיים האישיים שלי השתנו באופן משמעותי לטובה. החוסן האישי שלי אל מול הלחצים בחיים ובעבודה נמצא במקום אחר לגמרי היום לעומת הנקודה בה התחלתי. מקום הרבה יותר טוב ומטיב.

הספר "החיים הם לא נמר", הוא נקודה מהותית ביותר במסע הזה שלי, ששותפים לו כל כך הרבה אנשים. כתבתי את הספר בימי התפרצות וירוס הקורונה, כי ראיתי איך אנחנו כולנו נכנסים לסיר לחץ כמעט בלתי אפשרי. בחרתי לרכז בספר הזה את הכלים הפרקטיים והחשובים ביותר שאני מלמדת בסדנאות ובהרצאות שלי, ולכתוב אותן בצורה הכי פשוטה, נגישה, ברורה ו"תכלס" שאני יכולה.

אני בטוחה שהספר ישרת אתכם נאמנה ושתפיקו ממנו את המירב.   

מבט מבפנים
"החיים הם לא נמר"

כל אחת ואחד יכולים לחיות חיים נינוחים, בריאים וטובים יותר

מאז שנת 2013, השנה בה התחיל המסע, הנחיתי והעברתי מאות סדנאות והרצאות לאלפי אנשים בארגונים ובחברות. החיים האישיים שלי השתנו באופן משמעותי לטובה. החוסן האישי שלי אל מול לחצי החיים נמצא במקום אחר לגמרי, לעומת הנקודה בה התחלתי. מקום טוב ומטיב יותר.

אני רואה בעיסוק בנושא הזה שליחות משמעותית ואמיתית, בגלל האפשרות לתרום לאיכות חייהם של אנשים אחרים.

הספר "החיים הם לא נמר", הוא נקודה מהותית ביותר במסע שלי, ששותפים לו כל כך הרבה אנשים. כתבתי את הספר בימי התפרצות וירוס הקורונה, כי ראיתי איך אנחנו כולנו נכנסים לסיר לחץ כמעט בלתי אפשרי. בחרתי לרכז בספר הזה את הכלים הפרקטיים והחשובים ביותר שאני מלמדת בסדנאות ובהרצאות שלי, ולכתוב אותן בצורה הכי פשוטה, נגישה, ברורה ו"תכלס" שאפשר.

אני מאמינה מאד בספר הזה! אני חושבת שהוא חשוב, משמעותי ומדויק, ויכול להשפיע לטובה ולהטיב עם אנשים רבים מאד.

אני מחכה לשמוע מכם על חווית העבודה עם הספר ועל מה שקרה לחיים שלכם בעקבותיה.

שלכם,
ענבל

ועכשיו הספר במחיר מיוחד לרגל יציאתו לאור!

במקום 88 ש"ח​

הספר ייצא לאור בפברואר 2021.

לרכישת הספר החיים הם לא נמר  ב-78 ש"ח במקום 88 ש"ח,

אנא מלאו את פרטיכם בטופס מטה והעבירו בביט או בפייבוקס את הסכום המתאים לטלפון מספר 054-7980200.

מוזמנים גם ליצור קשר באמצעות הווטסאפ כאן.

דילוג לתוכן